Happy Birthday Janel Parrish ♥

30. října 2015 v 11:00 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
Ano ano, vím, že už jsem se hrozně dlouho neozvala, ale dneska má Janel narozeniny! To nemůžu vynechat ♥ Páni, už minulý rok jsem slavila její narozeniny na tomhle blogu, ale bohužel jsem tady nevydržela :( No ale věci k blogu nechám až na konec. Teď chci popřát Janelušce ♥
Ve chvíli, kdy jsem Monu uviděla poprvé v PLL jsem si tu postavu úplně zamilovala :3 Pak jsem si začla hledat kdo to je a upřímně, už to budou 3 roky, co jsem zjišťovala nové a nové věci o Jan Jan, ale ještě pořád žasnu nad tím, kolik talentů má a jak dokonalá je. Janel je pro mě hrozně moc velkou inspirací, a proto si zaslouží naprosto perfektní narozeniny ♥ Vím, že si tohle nikdy nepřečte, ale to je jedno, prostě milá Janelko, přeju ti všechno nejlepší, co na světě je, hodně štěstí, zdraví, radosti, úspěchů a všeho, co tě napadne :)
Ještě bych se chtěla vyjádřit k blogu. Možná vidíte, že jsem nastavila starý design, ani nevím proč, ale ty tmavé barvy mě tu hrozně štvaly. Ale i to je jen prozatimní. Vůbec netuším, co s blogem bude, Jan hrozně žeru a ráda bych o ní blogovala, ráda bych byla na tomhle blogu, ale za ten víc jak rok je mi naprosto jasné, že mě to za chvíli zřejmě zase přestane bavit. Ale asi je mi to jedno. V blízké době zase dopřidám nové fotky Janel a pak chci blog rozjet jako před rokem, když jsem tu začínala úplně poprvé ♥ Na druhou stranu znáte mě, nevěřte mi :D Doufám, že tentokrát, se sakra už doopravdy vracím naposled!!! A jestli ne, asi si urazím hlavu, protože už se směju sama sobě pokaždé když to píšu, což je až moc často.
A "mimochodem" (to rozhodně není mimochodem, to je dost důležitý, ale nevadí) VŠECHNO NEJLEPŠÍ NAYÍKU

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama