Říjen 2015

Happy Birthday Janel Parrish ♥

30. října 2015 v 11:00 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
Ano ano, vím, že už jsem se hrozně dlouho neozvala, ale dneska má Janel narozeniny! To nemůžu vynechat ♥ Páni, už minulý rok jsem slavila její narozeniny na tomhle blogu, ale bohužel jsem tady nevydržela :( No ale věci k blogu nechám až na konec. Teď chci popřát Janelušce ♥
Ve chvíli, kdy jsem Monu uviděla poprvé v PLL jsem si tu postavu úplně zamilovala :3 Pak jsem si začla hledat kdo to je a upřímně, už to budou 3 roky, co jsem zjišťovala nové a nové věci o Jan Jan, ale ještě pořád žasnu nad tím, kolik talentů má a jak dokonalá je. Janel je pro mě hrozně moc velkou inspirací, a proto si zaslouží naprosto perfektní narozeniny ♥ Vím, že si tohle nikdy nepřečte, ale to je jedno, prostě milá Janelko, přeju ti všechno nejlepší, co na světě je, hodně štěstí, zdraví, radosti, úspěchů a všeho, co tě napadne :)
Ještě bych se chtěla vyjádřit k blogu. Možná vidíte, že jsem nastavila starý design, ani nevím proč, ale ty tmavé barvy mě tu hrozně štvaly. Ale i to je jen prozatimní. Vůbec netuším, co s blogem bude, Jan hrozně žeru a ráda bych o ní blogovala, ráda bych byla na tomhle blogu, ale za ten víc jak rok je mi naprosto jasné, že mě to za chvíli zřejmě zase přestane bavit. Ale asi je mi to jedno. V blízké době zase dopřidám nové fotky Janel a pak chci blog rozjet jako před rokem, když jsem tu začínala úplně poprvé ♥ Na druhou stranu znáte mě, nevěřte mi :D Doufám, že tentokrát, se sakra už doopravdy vracím naposled!!! A jestli ne, asi si urazím hlavu, protože už se směju sama sobě pokaždé když to píšu, což je až moc často.
A "mimochodem" (to rozhodně není mimochodem, to je dost důležitý, ale nevadí) VŠECHNO NEJLEPŠÍ NAYÍKU


Gallery update #006

21. října 2015 v 20:15 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  gallery updates
Moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nepřidala, ale přiznám se, až do teď jsem neměla absolutně žádný čas. Třeba dneska jsem přišla ze školy v pět, pak musela napsat asi 20 slovíček do ájiny a pak jsem se až prakticky do teď učila dějepis -_- Jsem úplně mrtvá, takhle to mám teď skoro každý den :( Každopádně o to nejde. Mám tu 9 nových fotek z Janelina Instagramu.

@janelparrish: #foofighters nám vyrazili dech
@janelparrish: Jak bych mohla odolat? Podívejte na ten obličej.
@janelparrish: To je pravda...jaká je vaše? ✨
@janelparrish: Taaaaakže @samaltamura mi právě dala ten nejlepší brzký narozeninový dárek na světě. KLEIN OBLIČEJ NA HRNKU! A ta rozkošná nejka 😍
@janelparrish: Chycena v okamžiku od @themarkwildman a @selkiehom #aerialsilks
@janelparrish: Kleo vám všem přeje krásné úterý.
@janelparrish: Všechno nejlepší zlato. 9 let tě miluju @itsskylershaye
@janelparrish: Dnes večer oslavujeme narozeniny téhle krásky 😍 Miluju tě @itsskylershaye
@janelparrish: Nemohla bych tuhle oslavenkyni milovat víc... @itsskylershaye

Personal Photos » 2015 [9]

Gallery update #005

18. října 2015 v 13:55 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  gallery updates
Nejdřív tu jsou fotky z natáčení Rush Hour. Janel je na nich vždycky s někým dalším z herců a přijde mi tam úplně sladká :3 ♥
TV Shows » Rush Hour » Behind the Scenes [10]

Pak se objevily candids fotky z Janeliné dovolené na Maui na Havaji, kde byla se svým přítelem Justinem Altamurou. Jsou spolu úplně nádherní! Na fotkách ji můžete vidět v plavkách a musím říct, že má naprosto dokonalou postavu :)
Mimochodem, nevíte jestli má být na Maui jako "on Maui" nebo "in Maui"? Hledala jsem to a nenašla jsem žádnou jednoznačnou odpověď :/
Candids » 2015 » 14.10. - On Vacation on Maui [34]

A poslední fotky jsou z Instagramu, kterých je opravdu hoodně. Konkrétněji 151 nových fotek :D
Personal Photos » 2015 [151]

News #001

18. října 2015 v 13:08 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  news & informations
Zatímco jsem byla pryč, objevilo se pár významějších novinek, takže abyste nic nezmeškali, tak je všechny vypíšu naráz :)

Janel se objeví v pár epizodách budoucího seriálu Rush Hour, díly by měly začít vycházet v roce 2016. Zatím bohužel nevíme, jakou postavu bude hrát, tak snad se to dozvíme co nejdřív. Seriál je natočený podle série stejnojmených filmů.
V listopadu by měla Janel vypustit do světa svou vlastní kolekci oblečení a to ve spolupráci s WantMyLook. Tohle vlastně není úplně novinka, ví se o tom už nějakou dobu, ale tady na blog jsem to ještě nepsala. Pokud se to opravdu uskuteční, tak to bude podle mě úžasný! Bohužel se už dlouho neobjevily žádné novinky ohledně kolekce, tak snad se jim jen daří udržet to nějak v tajnosti a projekt není zrušený :)
I v druhé části 6.série PLL by se měla Jan/Mona objevovat často - už teď máme potvrzeno, že bude (aspoň by měla být) minimálně v 9 epizodách.
24.listopadu bude odvysílána speciální epizoda PLL s názvem "Pretty Little Liars: 5 Years Forward". Půjde o letmý pohled na to, co dělaly během posledních 5 let oblíbené postavy. V tomto dílu uvidíme scény, které jsme ještě nikdy neviděli, nakoukneme do zákulisí, objeví se v ní i rozhovory s herci, herečkami a štábem týkající se očekávaného časového skoku včetně vývoje módy Lhářek, a spoustu dalšího.
Janel nafotila nový photoshoot opět s Angelinou Venturellou. Bohužel jsou zatím dostupné jen dvě fotky z Instagramu, ale snad se jich brzy objeví víc a v lepší kvalitě.

Sorry ♥ I'm back

18. října 2015 v 12:05 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  website news
Abych se přiznala tak se cítím docela trapně :D Naposledy jsem se na blog vrátila někdy na přelomu srpna/září a vydržela jsem tu kolik, 4 dny? A zjevně jsem se neobtěžovala ani napsat ten blbý článek... Za to se hrozně omlouvám! :( Psala jsem o tom na asku, takže si to můžete přečíst tady. Každopádně asi před týdnem jsem se konečně odhodlala vrátit a po dlouhém přemýšlení právě na tenhle blog, protože i když jsem měla milion dalších blogů o milionu dalších celebrit, Janel asi vyhraje prostě vždycky :) Do galerie jsem nahrála všechny fotky z Instagramu za ten měsíc co jsem byla pryč a taky fotky k novému projektu, ale o tom napíšu víc v dalším článku. Taky jsem zase poupravila vzhled galerie a založila nové, vylepšené lyrics centrum. Poslala jsem taky objednávku k Naye, ale zatím nevím, komu design udělá, takže počkám až objednávku vyhodnotí a pak až udělám případně design sama, když mi ho neudělá ona :) Pak je tu ten titulkovací projekt. Zatím jsem se nerozhodla, jestli ho zruším nebo budu pokračovat, uvidím podle toho, jak budu mít čas, ale myslím, že budu pokračovat akorát tentokrát hodně pomalu, protože letos mám bohužel oproti loňskému šk. roku míň času... No a snad už poslední věc, všechny affiliates buď skončily/na blogu dlouho nebyly/smazaly si mě, což naprosto chápu, takže zkrátka všechny affs smazány, samozřejmě se můžete zapsat znovu, pokud máte zájem :)
Ještě jednou se moc omlouvám za ten zmatek, co tady dělám pořád dokola. Snad už to je naposledy, co se sem vracím :) ♥