Srpen 2015

Gallery update #002

31. srpna 2015 v 14:22 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  gallery updates
Dneska mi Jan Jan udělala velkou radost ♥ Přidala včera celých 5 fotek na svůj Instagram! :D První fotka je i dnes koláž k narozeninám, ale tentokrát je na ní Kleo, Janelina fenečeka. Další tři fotky jsou z premiéry The O.C. Musical (muzikálová parodie na bývalý seriál The O.C., mimochodem v jedné jeho epizodě hrála i Janel). Na druhé fotce můžete vidět Brendana Robinsona, kterého asi všichni znáte jako Lucase z PLL, na červeném koberci, další fotka je seflie Janel a Brendana a na předposlední fotce můžete vidět Janelly, její kamarádku Molly McCook, která v The O.C. Musical hraje taky, a kamaráda Tylera Scheefa. A poslední, nejnovější fotka je Janel v zrcadle.
Teď ještě něco málo k blogu, zaprvé v galerii už jsou doplněné i nějaké fotky z televizních seriálů, takže tam teď najdete přes 4 tisíce fotek :) A druhá věc, zítra mi zase začíná škola, takže se asi zblázním... Je dost možný, že se zabiju, takže mě tu asi moc nečekejte. Za celý prázdniny jsem si nezopakovala vůbec nic, takže je možný, že v prvních týdnech asi nebudu moc na blogu, protože se budu muset dost učit :(

@janelparrish: Všechno nejlepší mému malému světlu života! Dnes má Kleo rok! Tahle malá slečna mi zachránila život víc než jedním způsobem. Miluju tě, medvídku Klee! 👧🏻❤️🐶
@janelparrish: Připravená vidět tohohle kluka jak to zabíjí v #theocmusical! Zlom vaz @brendanrobinson!
@janelparrish: Pan Seth Cohen! @brendanrobinson to brzy zabije v #theocmusical
@janelparrish: Naše krásná Marissa! Milujeme tě! @mollyjmccook @tylerscheef #theocmusical
@janelparrish: #ootn 👻

♥ personal photos » 2015 [+5]

Visitors - 24.8.-30.8.2015

31. srpna 2015 v 10:59 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  visitors
První týdenní návštěvnost tohoto blogu (teda po znovuotevření) a už jsou to taková krásná čísla! :O Hrozně moc vám děkuju, vůbec jsem nečekala tolik lidí ♥ A kromě toho bych vám chtěla poděkovat i za vaše komentáře, je to moc milé :)

Pondělí: 7
Úterý: 21
Středa: 26
Čtvrtek: 20
Pátek: 18
Sobota: 12
Neděle: 20

Celkem: 124♥

Subtitle project ♥

30. srpna 2015 v 14:01 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  website news
Už než jsem tenhle blog otevřela mě napadla tenhle "projekt", i když nevím, jestli se to tak dá nazvat. Jde o to, že zkusím udělat titulky k některým filmům, kde Janel hrála, u kterých jsem je nenašla nebo nejsou s českým dabingem. S titulkováním nemám až takové zkušenosti, takže to bude asi docela na dlouho, ale baví mě to a pokud je tu někdo, kdo by rád viděl víc filmů s Jan Jan no a s českými titulkami by to mohlo být lepší :) Doufám, že se mi teda podaří něco dopřekládat v dohledné době. Už jsem začala pracovat na titulkách k filmu High School Possession z minulého roku, ale jde to dost pomalu, takže uvidíme + mám už stažený věci na titulky k filmu April Showers z roku 2009. Až budu mít tyhle dva filmy hotový (tzn. tak za 100 let, pokud vůbec někdy :D), prohledám web jestli existují nějaké české titulky třeba k filmu Triple Dog a pak samozřejmě i ostatním filmům, ale pokud byste chtěli titulky k nějakému konkrétnímu filmu s Janel (který je ještě nemá a není s českým dabingem), tak mi můžete posílat tipy do komentářů, ale myslím, že těch filmů není až tolik no :D Doufám, že toho někdo využiju, vzhledem k tomu, že to bude asi docela dost práce, ale hlavně doufám, že je zvládnu přeložit celé :) Jinak si užijte poslední dva dny prázdnin! ♥

Gallery update #001

30. srpna 2015 v 13:50 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  gallery updates
Mám tady první gallery update ♥ Bohužel se za celý včrejšek objevila jen jedna fotka, ale rozhodla jsem se, že stáhnu aspoň nějaké starší fotky z Janelina instagramu, takže v galerii můžete najít všechny fotky, které přidala od 1.července, t.j. 240 fotek :)
Na nově přidané fotce můžete vidět Jan a jejího kamaráda Tylera Scheefa, který měl včera narozeniny. Do popisku mu napsala krásné přání :)
@janelparrish: Všechno nejlepší, kocourku. Prošli jsme si spolu tolika věcmi!! Nespočet dobrodružství, 3 představení, těžké dny, a nekonečné noci plné smíchu a krásných chvil, jsem tak vděčná, že tě mám ve svém životě. Jsi krásné světl, Tyi. Vždycky sviť! 🌟⭐️🌟

♥ personal photos » 2015 [+1]

Official re-re-open ♥

28. srpna 2015 v 19:30 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  website news
Hh. Re-re-open. No jó, už asi po sté se sem vracím! Prostě si nemůžu pomoct, Janel pořád úplně neskutečně miluju ♥ Asi tomu nebudete věřit, ale ano, přemýšlela jsem nad tím! :O A ano, prostě to chci zkusit, skutečně doufám, že bych tu konečně mohla zůstat, ale jistá si tím nejsem, znáte mě. Pokud tady ale nevydržím, tak se předem omlouvám a doufám, že vás s tímhle blogem nebudu moc otravovat :/ Co se dá dělat... Upřímně doufám, že tady budu aspoň měsíc nebo tak... Mimochodem v galerii je o docela dost víc fotek, tak se můžete mrknout :) Budu moc ráda, pokud se tu zastavíte nebo mi dokonce napíšete komentář ♥ A samozřejmě kdyby měl někdo zájem tak se můžete zapsat do affs nebo fanclubu, budu jenom ráda! :)


Dancing with the Stars

28. srpna 2015 v 18:48 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz |  dancing
4.září 2014 bylo oznámeno, že Janel bude soutěžit v 19.sérii taneční soutěže Dancing with the Stars. Její profesionální partner byl Valentin Chmerkovskiy (kromě týdne 5, kdy se vyměňovali partneři a Janel byla s Artemem Chigvintsevem). Janel s Valem se dostali až do finále a skončili na třetím místě (celkový počet párů: 13).

week 1week 2
week 3week 4
week 5week 6
week 7week 8
week 9week 10
week 11finals

Dancing with the Stars - Finals

26. srpna 2015 v 15:29 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
♥ tanec: foxtrot/paso doble
♥ song: Kiesza - Hideaway
♥ hodnocení:
Carrie Ann InabaLen GoodmanJulianne HoughBruno Toniolicelkem
10101010
40
♥ záznam:

Dancing with the Stars - Week 11

26. srpna 2015 v 15:29 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
♥ tanec: samba; freestyle
♥ song: Celia Cruz - La Vida Es Un Carnaval; Sleeping at Last - I'm Gonna Be (500 Miles)
♥ hodnocení:
Carrie Ann InabaLen GoodmanJulianne HoughBruno Toniolicelkem
91099
37
10101010
40
♥ záznam:


Dancing with the Stars - Week 10

26. srpna 2015 v 15:29 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
♥ tanec: paso doble; argentine tango
♥ song: Calvin Harris ft. John Newman - Blame; Calvin Harris ft. John Newman - Blame (instrumental)
♥ hodnocení:
Carrie Ann InabaLen GoodmanJulianne HoughBruno Toniolicelkem
10101010
40
991010
38
♥ záznam:


Dancing with the Stars - Week 9

26. srpna 2015 v 15:29 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
♥ tanec: quickstep; salsa
♥ song: Louis Prima & Keely Smith - Hey Boy! Hey Girl!; Gregor Salto - Morning Drums
♥ hodnocení:
Carrie Ann InabaLen GoodmanJulianne HoughBruno Toniolicelkem
910109
38
1091010
39
♥ záznam: