boyfriends

26. srpna 2015 v 15:24 | Mystery | daily-janelparrish.blog.cz
B R A N T D A U G H E R T Y - 2010-2013 - Brant David Daugherty je americký herec, nejvíce známý pro svou roli Noela Kahna v seriálu Pretty Little Liars. Také ztvánuje Briana v dlouhodobě běžícím dramatu Days of Our Lives. V roce 2013 se stal hlavní postavou v sedmé sérii Army Wives.

P A Y S O N L E W I S - 2013-2014 - Dan Payson-Lewis je americký televizní a především divadelní herec a asistent produkce. Jako herce jste ho mohli vidět třeba v krátkém filmu Dead Love, dál chystá film Reluctant Nany, ale objevil se i v seriálech jako How I Met Your Mother nebo Victourious. Asistentem produkce byl zatím bohužel jen u tří epizod seriálu Complete Works.

V A L C H M E R K O V S K I Y - 2014 - Valentin Aleksandrovich Chmerkovskiy je profesionální tanečník původem z Ukrajiny. Proslavil se především účastí v soutěžním pořadu Dancing with the Stars. Je dvojnásobným Světovým šampionem latinských tanců a titul Národního šampiona latinských tanců U.S.A. získal hned 14krát.

J U S T I N A L T A M U R A - 2015-???? - Justin Altamura je hudebník pocházející z města Napa v Kalifornii. V roce 2013 založil se dvěma kamarády kapelu The Iron Heart, kde hraje na basovou kytaru. Skupina zatím nahrála dvě alba. Justin je příbuzný (pravděpodobně bratranec) Janeliné nejlepší kamarádky, vizážistky a vlasové stylistky Samanthy Altamury.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama